PayPal.Me – nowy sposób odbierania pieniędzy

2015-09-01, 13:07

Nie wszyscy zdają sobie sprawę z tego, ile czasu marnujemy na ściąganie” należności od znajomych i rodziny. Badanie PayPal, Money Habits Study, dotyczące podejścia i zachowań względem pieniędzy i płatności cyfrowych dowiodło, że zwracanie małych kwot za codzienne wydatki, takie jak zakupy, benzyna czy rozrywka, wciąż stanowi duży problem.

 

Od dziś, z PayPal.Me, możesz uprościć i spersonalizować ten proces, dzięki osobistemu linkowi do odbierania pieniędzy.

Zgodnie z wynikami badania, większość osób nie przepada za czekami i, pomimo popularności gotówki, płatności mobilne stają się w tym obszarze coraz popularniejsze. Z płatności P2P (peer-to-peer) korzysta coraz więcej tzw. IOU (I Owe You”). 93% respondentów nie znosi mieć długów u znajomych lub rodziny. Dzięki PayPal.Me, nie będą musieli się tym już więcej martwić. Ludzie na całym świecie są sobie winni łącznie ponad 51 miliardów dolarów w małych, niespłaconych długach u przyjaciół i rodziny. Zwracają przy tym uwagę na wpływ, jaki może to nieść dla relacji międzyludzkich. Jedna trzecia ankietowanych stwierdziła bowiem, że w związku z niezapłaconymi długami straciła jakąś znajomość.

Spersonalizuj swoje pieniądze z PayPal.Me

PayPal.Me eliminuje stres związany z długiem i umożliwia szybsze odzyskanie środków – zarówno od jednej, jak i kilku osób. To przyszłość zbierania pieniędzy np. na drużynę piłkarską twojego syna czy kolację ze współpracownikami, za którą zapłaciłeś. PayPal.Me to darmowa, prosta i osobista metoda odbierania pieniędzy, pozwalająca przy tym na zaoszczędzenie czasu.

To link, który można spersonalizować własnym imieniem – np. PayPal.Me/Karol –
i wysłać do znajomych czy rodziny, w celu szybszego i prostszego odzyskania pieniędzy. To natychmiastowy, bezpieczny, unikalny link, który działa na każdym urządzeniu, niezależnie od sposobu komunikacji – smsy, e-maile, komunikator, post w social mediach, blog czy sieć. Tak jak w przypadku każdej transakcji PayPal, to bezpieczniejszy sposób płatności, a jeśli twój znajomy czy członek rodziny nie jest jeszcze jednym z setek milionów użytkowników PayPal – rejestracja zajmuje dosłownie chwilę.

Gotówka to dziś symbol dwudziestego wieku” –mówi Damien Perillat, Dyrektor Zarządzający PayPal CEE. „Korzystanie z PayPal.Me umożliwia darmowe, prostsze
i w pełni spersonalizowane zwracanie pieniędzy pomiędzy przyjaciółmi i rodziną – bez niepotrzebnej niezręczności. Myślę, że dzięki mobile movers” (technologicznym trendsetterom), P2P, zdominuje przyszłość płatności, zarówno mobilnych, jak i transgranicznych” –
dodaje.

To prostsze niż myślisz

W odróżnieniu od innych usług P2P, PayPal.Me stanie się natychmiastowo dostępny dla użytkowników na 18 rynkach. Z PayPal.Me, odbiorcy po prostu klikają w link

i logują się do PayPal aby zwrócić ci pieniądze. Nie ma potrzeby zapamiętywania adresów e-mail czy 16-cyfrowych numerów kart kredytowych. PayPal umożliwia pełną elastyczność w wysyłaniu pieniędzy – korzystając z salda PayPal, konta bankowego czy karty debetowych i kredytowych. Dane finansowe użytkowników nie są przekazywane sprzedawcy, a PayPal pokrywa 100% kosztów w przypadku nieautoryzowanych transakcji.

https://schooloftrading.pl/2015/08/26/znajdz-najlepszy-kredyt-dla-siebie/2015 - 1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *