Sunex SA (SNX)


Dostęp do tej strony jest ograniczony.Wykup dostęp do treści premium

Wykupując abonament uzyskasz dostęp do bieżących analiz.

Jeżeli posiadasz już konto, zaloguj się:
Nie posiadasz jeszcze konta?

28 komentarzy

    1. wg mnie, tj ( wyłącznie moje zdanie) to nie jest korekta ale trwałe zakończenie wzrostów ,-owszem kurs może fluktuować na zasadzie odbicia od wsparć czy jakiego podbicia po info, ale poziom 31zł nie miał uzasadnienia w fundamentach, niewielki free float w zasadzie pozwala na sterowanie kursem spółki w danym zakładanym kierunku , wsparcia można odnaleźć na wykresach , ewentualne oporu można będzie wyznaczyć w nowej analizie po weekendzie

  1. Dzień dobry. Czy ma Pan jakieś zdanie na temat zbliżającego się Krzyża Śmierci w interwale dziennym? Teoretycznie powinno się to zejść z ujemnymi wartościami dla krzywych na wykresie wskaźnika MACD w interwale tygodniowym, jak i pojawieniem się sygnału sprzedaży na MACD w interwale miesięcznym.
    Czy można prosić o opinie?

    1. tak tkzw krzyż śmierci to przecięcie od góry wolnych średnich przez średnie szybkie, moim zdaniem takie zdarzenie w interwale tygodniowym ma większe znaczenie prognostyczne niż w interwale dziennym,- nie dotyczy to jednak średnich najszybszych 15 i 30 tygodniowych co aktualnie może mieć miejsce , bowiem jeszcze sygnał nie został wygenerowany, istotniejsze znaczenie ma sygnał wygenerowany przez średnią 30 sesyjną w momencie przecięcia 45 tygodniowej (dwustusesyjnej) a do tego aktualnie daleko.

    1. Dobry wieczór. Czy dzisiejsze zejście poniżej wyznaczonego wsparcia ma znaczenie w kontekście dalszego osuwania się kursu?

  2. dobry wieczór, w analizie przy poziomie 11,5 zł wskazałem iż kurs będzie kontynuował spadek, aż do do okolic 10,30 zł , jak widzimy zachowanie kursu potwierdziło to, co wówczas można było wywnioskować z analizy wykresu, sam fakt wybicia w cenach zamknięcia wskazanego wsparcia nie oznacza iż do odbicia nie dojdzie zgodnie ze wskazaniem analizy, niemniej trend jest w dalszym ciągu spadkowy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *