KGHM Polska Miedź SA (KGH)


Dostęp do tej strony jest ograniczony.Wykup dostęp do treści premium

Wykupując abonament uzyskasz dostęp do bieżących analiz.

Jeżeli posiadasz już konto, zaloguj się:
Nie posiadasz jeszcze konta?

58 komentarzy

 1. Witam,
  „spodziewane minimum to okolice 60zł, dające możliwość zamknięcia krótkich pozycji.” kilka sesji wcześniej pisał Pan ze okolice 60zł to ciekawa inwestycja i nie należy tego lekceważyć. Więc jak? Po 60zł to kupować czy sprzedawać?
  Pozdrawiam i miłego dnia

 2. Posiadacz pozycji krótkiej zyskuje w momencie, gdy cena instrumentu finansowego w którym zajął krótką pozycję spada (np. spadek ceny akcji, spadek ceny obligacji, spadek ceny kontraktu terminowego, spadek ceny opcji). czyli innymi słowy ci co pozostają na krotkiej pozycji po sprzedaży waloru zyskują na spadku cen, odkupując walor taniej pozdrawiam

 3. Witam.
  Póki co, jestem pod wrażeniem. Na jakim poziomie może nastąpić korekta i o jakim może być zasięgu?
  Pozdr.

 4. Pokazuje Pan wykres Ichimoku np. KGHM, ale nie wyjaśnia Pan co z niego wynika i jak go interpretować.
  Proszę o parę słów objaśnienia jak to ugyść 🙂

 5. Proponuję żeby przyjżeć się znowu bliżej srebru, chyba coś zaczyna się dziać po dwóch latach korekty wzrostów z pierwszej połowy 2016. Pozdrawiam serdecznie.

  1. 113 zł to kluczowe wsparcie miedź jest po dużej fali spadkowej, w dniu dzisiejszym zostało wyznaczone nowe dno tej fali nie mniej jednak , wydaje się możliwe iż pojawi się średnioterminowa korekta na miedzi a co za tym idzie kghm mógłby wówczas też ponownie odbić , kontynuacja spadku na miedzi sprowadziłaby ponownie kurs spółki w okolice 113zł .Gdy opadnie kurz, miedź prawdopodobnie przyciągnie świeży popyt, między innymi dlatego, że Chiny podejmują kolejne próby zniesienia lockdownów, a poziom dostępnych zapasów w magazynach monitorowanych przez dwie główne giełdy w Londynie i Szanghaju jest niemal najniższy od kilkudziesięciu lat. Nie jest to zdrowy punkt wyjścia dla jakichkolwiek oznak ponownego wzrostu popytu.
   Miedź HG przedłużyła swój spadek po niedawnym przełamaniu poniżej wsparcia na poziomie 3,95 USD/lb, skupiając się teraz na kolejnym kluczowym poziomie wsparcia, tj. 3,50 USD/lb.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *