Rafako SA (RFK)


Dostęp do tej strony jest ograniczony.Wykup dostęp do treści premium

Wykupując abonament uzyskasz dostęp do bieżących analiz.

Jeżeli posiadasz już konto, zaloguj się:
Nie posiadasz jeszcze konta?

22 komentarze

  1. Czym dla Pana jest średni termin z ostatniej analizy? Tydzień? miesiąc? Z góry dziękuję za odpowiedź;)

  2. Czy w związku z zamknięciem poniżej poziomu wsparcia 8,59 wykonana zostanie nowa analiza czy też zakresy cen są ciągle obowiązujące?

  3. Witam uprzejmie, jakie są możliwości dla ponownego spojrzenia albo indywidualnego zlecenia na analizę tej spółki (czy Pana zdaniem, jest na co patrzeć w tej chwili)?

    1. jeżeli chodzi o analizę to żeby wiedzieć jak wygląda sytuacja techniczna to trzeba by ją zrobić , natomiast fundamentalnie spółka rozpoczęła restrukturyzację na ile produkcją rafako będzie zainteresowany rynek , wydaje się iż spółka działa również w sferze ekologii ,,oferuje projektowanie i produkcję szerokiej gamy kotłów, w tym kotłów na parametry nadkrytyczne i kotłów fluidalnych, a także urządzeń ochrony środowiska, w tym instalacji odsiarczania i odazotowania spalin oraz elektrofiltrów, a także instalacje do termicznej utylizacji odpadów oraz do spalania biomasy. Inwestorem strategicznym Rafako jest Grupa PBG,,.

  4. dzień dobry, oczywiście tak , nie mniej mam pytanie czy ma pan dostęp do treści bloga bowiem otrzymałem informację iż hasło dostępu zostało zmienione? o ile jest jakiś problem wygeneruje panu nowe haslo

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *