SoftBlue SA (SBE)


Dostęp do tej strony jest ograniczony.Wykup dostęp do treści premium

Wykupując abonament uzyskasz dostęp do bieżących analiz.

Jeżeli posiadasz już konto, zaloguj się:
Nie posiadasz jeszcze konta?

21 komentarzy

    1. 8 stycznia znoszą ograniczenia sprzedaży akcji na giełdzie w Chinach, dla tych którzy mają powyżej 5 % akcji (obowiązuja od 6 lipca). Chyba to nie koniec spadków na światowych rynkach…

  1. dziś dwukrotnie kurs odbił od wskazanego w analizie wsparcie w rejonie 2,30, należało realizować zyski, co do jutrzejszego dnia zakładam jak na ostatnim wykresie softblue możliwy kierunek do podstawy wybicia ze wsparciami w rejonie 2zł z uwagi na wybicie wsparcia na poziomie 2,24 patrz wykres. wsparcia i opory radzę sobie wynotowywać ,w trakcie gry lepiej mieć je zapisane. niemniej jeszcze dziś przyjrzę się spółce.

    1. powinienes był zagrać pod odbicie dzisiaj przy złych nastrojach miałes szansę spokojnie odkupić, poza tym gra na tej spółce jest bardzo ryzykowna , nie odpowiem za Ciebie co masz zrobić decyzja zawsze należy tylko i wyłącznie do Ciebie.

     1. tak , kolejność najpierw wybicie a następnie spadek do wskazanego poziomu, zgodnie z wykresem z 4-01 to 1,81 tyle wyniosło minimum przy którym można było nabyć akcje, wystarczyło zrealizować zysk w dowolnym momencie i zaczekać przy wskazanym poziomie. w trakcie sesji wskazałem jeszcze poziom pow 3zł wykres z 5-01 odbił się od oporu w okolicy 3,04. oczywiście kupno delikatnie pow wskazanego minimum tez przyniosło spory profit.

 1. witaj
  gratulacje jesteśmy z dolnym punkcie, jak to teraz wygląda coś się zmieniło odnośnie górnego pułapu.
  Jeśli można poprosiłbym o wykres lub jakieś info. na e-maila. dziękuję

 2. Zadziało się na SBE, można prosić o analizę ? mają rekordowy kontrakt na 16 ml zł, jednak ciagle nie w obiegu akcje z emisji z PP po 70gr.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *