Biomass Energy Project SA (BEP)


Dostęp do tej strony jest ograniczony.Wykup dostęp do treści premium

Wykupując abonament uzyskasz dostęp do bieżących analiz.

Jeżeli posiadasz już konto, zaloguj się:
Nie posiadasz jeszcze konta?

3 komentarze

  1. mam problem w ustaleniu czym ta spółka się zajmuje .Na profilu spółki czytam . Opis działalności spółki
   Specjalizuje się w sadzonkach roślin energetycznych – zakładaniu plantacji oraz uprawie gruntów pod te cele. Obecnie nasze zainteresowania skupiają się głównie na niezwykłym, rosnącym najszybciej na świecie drzewie – Paulowni. Spółka zajmuje się także produkcją sadzonek i biomasy z Miskanta olbrzymiego.
   Teraz po tym info poniżej kurs wystrzelił na 3zł ,- w tej sytuacji jedyne co pozostaje rzucić monetą i wybrać spółkę która jeszcze płynu nie robi może się uda trafić .
   Zarząd BIOMASS ENERGY PROJECT S.A. _ “Spółka”, „Emitent” _ informuje, iż w dniu dzisiejszym uzyskaliśmy decyzję Prezesa Urzędu Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych nr PB/1980/TP/2020. Decyzja dotyczy wydania pozwolenia dla „Spółki” na udostępnianie i stosowanie produktu biobójczego SEPTOVIR OXY 800.
   Produkt biobójczy SEPTOVIR OXY 800 został zaklasyfikowany do kategorii 1 grupy produktowej 2 oraz kategorii 1 grupy produktowej 4 wg załącznika V do Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 528/2012 z dnia 22 maja 2012 r. w sprawie udostępniania na rynku i stosowania produktów biobójczych, ( Dz. Urz. UE L 167 z 27.06.2012 r. str. 1, z późn. zm.).
   SEPTOVIR OXY 800 jest płynem biobójczym o działaniu bakteriobójczym, grzybobójczym i wirusobójczym przeznaczony do dezynfekcji powierzchni, mających oraz niemających kontaktu z żywnością. Do stosowania metodą zamgławiania za pomocą generatora par w pomieszczeniach zamkniętych, m.in. w pomieszczeniach przemysłowych, instytucjonalnych, obiektach użyteczności publicznej, obiektach prywatnych oraz pomieszczeniach medycznych.
   Produkt ten będzie wytwarzany w oparciu o własne moce produkcyjne przez „Spółkę”. Przewiduje się dystrybucję tego środka w opakowaniach o pojemności 1L, 5L, 10L. Oferowany będzie innym podmiotom z rynku medycznego, instytucjom publicznym i podmiotom prywatnym. Użycie preparatu za pomocą generatorów i rozpylaczy par, przy pomocy którego tworzy się mgła oparów preparatu umożliwia sterylizacje powierzchni zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz obiektów. Zamgławione powietrze umożliwia dezynfekcje powierzchni metalowych , plastikowych oraz materiałów porowatych. Również zdezynfekowane zostają wszelkie urządzenia i materiały znajdujące się wewnątrz pomieszczenia.
   Płyn jest w postaci gotowej do użycia, również do dezynfekcji ścian, podłóg, sufitów, wszystkich powierzchni porowatych i nieporowatych, mających i nie mających kontakt z żywnością, urządzeń, rurociągów, środków transportu, miejsc przechowywania żywności i pasz.
   Zaletą jest jego konkurencyjność cenowa , możliwość masowego stosowania oraz pełna biodegradowalność.
   Wyrób ten traktujemy jako uzupełnienie naszej oferty w obszarze medycznym.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *