British Automotive Holding SA (BAH)


Dostęp do tej strony jest ograniczony.Wykup dostęp do treści premium

Wykupując abonament uzyskasz dostęp do bieżących analiz.

Jeżeli posiadasz już konto, zaloguj się:
Nie posiadasz jeszcze konta?

19 komentarzy

  1. Dziękuję za analizę. Mam + podbieram np o poczekam do wyników, które są wkrótce a zapowiadają się bdb – możliwe, że prezes/spółka będą skupowali, bo aktualnie mają okres zamknięty. Tak jak Pan pisze – kurs do obserwacji i wyczekiwanie na infa.

  2. Prośba o aktualizację – dziś było dobre info. W poniedziałek będzie grane. Prośba o określenie zakresu max również na najbliższe tygodnie/miesiące. 2,52 możliwe?

  3. Dziękuję. Ja od siebie dodam, coś co już dawno chciałem napisać niezdecydowanym – że warto kupić abonament do tej strony – ja już przedłużyłem któryś raz z rzędu -> była analiza, gospodarz odp. na pytanie – polecam.

  4. Mamy 1,58 – co Pan sądzi o BAH – czy aktualnie jest zbieranie – co mówi AT?
    Z początkiem listopada powinno być info, potem raport. Jak ocenia Pan aktualną sytuację?

    1. witam , kurs wyznaczył nowe minima trendu nie ma żadnych podstaw by twierdzić iż aktualny spadek nie ma uzasadnienia,.pozostając jako inwestor na tej spółce zwrócił bym uwagę na analizę fundamentalną i o ile analiza fundamentalna uzasadniałaby obecny kurs raczej pozbyłbym się akcji .lub nie inwestował w spółkę, chyba jedynie w oczekiwaniu na ewentualne spekulacyjne odbicie.

    1. Kontynuacja trendu spadkowego kurs osiągnął nowe minima historyczne istotny opór 55-58 gr aktualnie możliwe jedynie testowanie tego oporu długi termin wskazuje na utrzymujący się trend spadkowy, bez wyraźnego sygnału inwestycja w spółkę może być ryzykowna, pewne zaciekawienie dla technika winno wzbudzić utrzymanie się kursu nad poziomem aktualnego minimum w średnim terminie, co wydaje się prawdopodobne i po oczekiwanym teście oporu w rejonie 55,-59 gr i po ponownym cofnięciu kursu można by sprawdzić analizując na wykresie potencjał do większego odbicia w okolice 63 gr istotny opór

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *