QubicGames SA (QUB)


Dostęp do tej strony jest ograniczony.Wykup dostęp do treści premium

Wykupując abonament uzyskasz dostęp do bieżących analiz.

Jeżeli posiadasz już konto, zaloguj się:
Nie posiadasz jeszcze konta?

13 komentarzy

 1. Czy obecna analiza jest nadal aktualna? Wolumen już opadł i nie widać jakichś ruchów, które prowadziłyby do skoku w górę, raczej odwrotnie.

 2. Trochę mi się nie podobają te analizy. Czy to nie jest pic na wodę? Pierwsza analiza nietrafiona. Na dodatek nie trzeba być geniuszem żeby wyciągnąć wnioski takie jak przedstawione w drugiej analizie, bez posiadania specjalistycznej wiedzy na temat giełdy. Dodatkowo w analizach nie jest brana pod uwagę obecna sytuacja spółki. Mowa jest o spadającym wolumenie, ale przecież to co działo się w połowie stycznia to wyprzedaż akcji przez Erne, więc to chyba normalne, że wolumen wrócił do poprzednich wartości i nic tu nie spada.

  1. Witam proszę podać swoje wnioski z przedstawionej analizy .Analiza opisuje dokładnie to co widać , nie ma w niej nic innego. widoczny jest spadek! volumenu- został uwzględniony w opisie Nie zajmuję się fundamentami spółki.

   1. Rozumiem. Czyli analizy na podstawie samych danych z wykresu bez uwzględnienia obecnej sytuacji spółki (wydawanie gier, zapowiedzi, zmiany w akcjonariacie) również mogą się sprawdzać? To co ja zaobserwowałem to przejęcie olbrzymich ilości akcji przez prawdopodobnie jedną osobę, z którą fundusz Erne mógł być umówiony (inaczej tak duża wyprzedaż sprowadziłaby spółkę na dno). Ta osoba zapewne przekroczyła próg akcji, ale nie ujawniła się. Dla mnie jest to pewien sygnał do wybicia w górę, a raczej silnej manipulacji w najbliższych miesiącach.

    1. Widzisz konrad 1,77 wybite zgodnie z analiza okeya ,jak to sie mowi gielda nie piekarnia a bloog okeya jest najlepszym analitykiem w polsce pozdr i cierpliwosci

 3. Przydałaby się nowa analiza po dzisiejszym wystrzale. Będzie silna korekta czy może spadek całkiem w dół? A może 3,50 zl?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *