GŁÓWNE INDEKSY GPW SPOJRZENIE I UWAGI strona druga


Dostęp do tej strony jest ograniczony.Wykup dostęp do treści premium

Wykupując abonament uzyskasz dostęp do bieżących analiz.

Jeżeli posiadasz już konto, zaloguj się:
Nie posiadasz jeszcze konta?

81 komentarzy

 1. Dzień dobry, pytanie o analizę WIG20 z 12 maja. Czy można doatrywać się podwójnego szczytu i ewentualności wybicia dołem? Jeśli tak, to czy zasięg może być rozpatrywany do poziomu poprzedniego dołka 1626 pkt. z marca 2023?

 2. Zarówno obecny szczyt jak i ten poprzedni ze stycznia 2023 wydają się próbować domknąć luke spadkową z przełomu IV/V 2022.

 3. Dzień dobry, , mało się o tym pisze ale głównym oporem jest luka tygodniowa , wielokrotnie wskazywałem na ten opór bo dopiero on jest istotny z pkt widzenia kontynuacji trendu, w krótkim terminie nie dojdzie do rozstrzygnięcia, więc można jedynie spekulować co by było gdyby owa luka nie została wybita, i ewentualnie przyjmować zakład na określony kierunek, wydaje mi się ,że warto spojrzeć na analizę eurodolara ,-pewne zachowanie tej pary może mieć znaczenie.

   1. czy Pana zdaniem handlując na godzinowym indeksie FW20 wystarczy interesować się wyłącznie notawaniami i wykresem samego kontraktu, czy jest jakaś wartość dodana z analizy indeksu?

 4. Dobry wieczór, czy spółka Będzin powracająca na wykresie dziennym swojego dołka z 23 czerwca jest Pana zdaniem w ogóle „techiczna” po ostatnich szczytach? Czy należy to wyłącznie rozpatrywać w kategoriach patologii giełdowej, czy coś tu się da jeszcze technicznie i logicznie wygłówkować?

 5. jak najbardziej ucieczka zagranicy z banków obniżka oprocentowania aż o 0,75% ,-dolar kończy wybicie z orgr być może 4,26 -4,36 ta strefa się obroni to raczej pewne i będzie odreagowanie

 6. 1900 okolica to naturalne wsparcie ale po takiej przecenie decydująca będzie skala odbicia o ile będzie słaba to raczej spotkamy się w okolicy 1900 pkt w analizie wskazany jest ten obszar .

 7. Witam, czy średnie 30 i 45 można stosować do podobnej interpretacji, jak Pan to czyni, na dowolnym innym interwale (np H1), czy są one ściśle powiązane z okresami wykresu tygodniowego?

 8. krótkie interwały, polecam obserwację średniej w interwale 4 h im wyższy interwał tym średnie mają większe znaczenie , przyjęło się iż średnia dwustusesyjna jest najbardziej obserwowana jako opór czy wsparcię

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *