Termo2Power SA (T2P)


Dostęp do tej strony jest ograniczony.Wykup dostęp do treści premium

Wykupując abonament uzyskasz dostęp do bieżących analiz.

Jeżeli posiadasz już konto, zaloguj się:
Nie posiadasz jeszcze konta?

20 komentarzy

  1. Dziś dość dynamicznie przy sporych obrotach spadl T2P,czy powodem jest brak „potencjalnej” umowy?.Czy kurs został juz obroniony?

    1. nie sposób odpowiedzieć ,ze tak , wpływ na zachowanie spólek ma też sytuacja na indeksie grupującym te małe spółki ncx ,Niestety indeks ncx pozostaje w konsolidacji spadkowej Spółka aktualnie jest wyceniana na 13 mln zł . Wszystkie produkty i usługi Termo2Power mogą być zakwalifikowane jako konwersja ciepła pochodzącego z odpadów w energię elektryczną. Konwersja ciepła na energię elektryczną należy do „zielonych technologii”, które wpływają na zmniejszenie globalnego ocieplenia i redukują emisję CO2, choć nie zawsze można je określić jako formę energii odnawialnej. Główną technologią Termo2Power jest koncepcja „ekspandera”. Ekspander to rozprężarka – maszyna tłokowa lub wirnikowa służąca do oziębiania gazu przez jego rozprężanie, połączone z wykonywaniem pracy zewnętrznej. Technologia ta w dużym uproszczeniu przypomina „odwróconą lodówkę”. Lodówka wykorzystuje kompresor w procesie chłodzenia, natomiast przeciwieństwem kompresora jest właśnie „ekspander” – z jego pomocą Emitent wykorzystuje ciepło do wytwarzania energii elektrycznej. Jedną z największych zalet powyższej technologii jest to, że produkt Emitenta może pracować generując energię elektryczną w trybie 24/7 i 364 dni w roku (przy założeniu, że 1 dzień w roku jest przeznaczony na serwis), niezależnie od warunków związanych z emisją słońca i wietrznością. Spółka we własnym zakresie finansuje i realizuje produkcję wyżej wymienionych urządzeń w swoim zakładzie produkcyjnym w Kwidzynie.

  2. Zgadzam się z przedmowca, SUPER spoleczke nam zaproponowałes,dzięki okey :-), mało kto by się zainteresował. Proszę jeszcze o jakiś komentarz bo dzisiejsza sesja przy takich obrotach z takin zwrotem %, , może być spostrzegana dwojako.

  3. Witam,mamy kolejny pozytywny komunikat ze spółki, czy dobrze”wydaje mi się”,iż widmo „dystrybucji”, oddala się od nas?

  4. jokej nasz ma glowe ladnie nam term2 power zanalizowal z 63gr na 1,35 w punkt co do 1gr szacunek wielki prosimy o wiecej takich typow

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *