JAK KORZYSTAĆ Z BLOGA SCHOOLOFTRADING.PL AKTUALIZACJA 12 -07-2018 r

WITAM, WSZYSTKICH ZAINTERESOWANYCH MOIMI ANALIZAMI I WYKRESAMI. KORZYSTAJĄC Z BLOGA MUSICIE PAMIĘTAĆ,ŻE NA GIEŁDZIE JESTEŚMY PO TO ,ŻEBY ZARABIAĆ. JEŻELI MASZ WOLNE ŚRODKI A CHCESZ GRAĆ NA LOKALNEJ GIEŁDZIE JAKĄ JEST GPW  MUSISZ WIEDZIEĆ PO CO TU JESTEŚ I CZEGO OCZEKUJESZ.PAMIĘTAJ ,ŻE NIE KAŻDEGO DNIA TRAFISZ 100% OKAZJĘ DO ZAROBKU. NA GPW MUSISZ WYKORZYSTAĆ WIEDZĘ I NIE DZIAŁAĆ POSPIESZNIE .JEŻELI DYSPONUJESZ CZASEM , WOLNĄ GOTÓWKĄ I CHCESZ PODJĄĆ RYZYKO MOŻESZ WYBRAĆ DOWOLNĄ FORMĘ HAZARDU.GPW TO NIE MIEJSCE DLA AMATORÓW. MAM SWOJĄ OPINIĘ  O INWESTOWANIU NA  GIEŁDZIE  PRZEZ AMATORÓW, WYRAZIŁEM JE W ART.LINK PONIŻEJ

https://schooloftrading.pl/2015/07/22/jak-inwestowac-na-gieldzie-papierow-wartosciowych-dzieci-hossy/

JEDNAK JEŻELI MIMO TEGO CO PRZECZYTAŁEŚ DALEJ TU JESTEŚ  INWESTORZE INDYWIDUALNY TO WIDOCZNIE LICZYSZ NA TO ,ŻE TOBIE AKURAT SIĘ UDA.BLOG POWSTAŁ PO TO ŻEBYŚ ZANIM ZAINWESTUJESZ WIEDZIAŁ Z CZYM MASZ DO CZYNIENIA.RYNEK KAPITAŁOWY ISTNIAŁ OD ZAWSZE . ISTNIAŁ MIĘDZY INNYMI DZIĘKI TAKIM INWESTOROM JAK WY. NIEMNIEJ RYNEK KAPITAŁOWY JEST TAK WIELKI I ŚRODKI W NIM ZGROMADZONE SĄ TAK OLBRZYMIE,ŻE MOGĄ WPŁYWAĆ NAWET NA LOSY POSZCZEGÓLNYCH PAŃSTW ICH RZĄDÓW JAK  I SYTUACJI FINANSOWEJ OBYWATELI. TO NIE RZĄD JEST WINIEN JAK CI SIĘ WIEDZIE TO ODPOWIEDZIALNE SĄ PRZEPŁYWY KAPITAŁU .ŻADEN RZĄD W PRZYPADKU POLSKI CZY TO Z PIS CZY PO , NIE MA ŻADNEGO WPŁYWU NA TO JAK ZACHOWAJĄ SIĘ RYNKI KAPITAŁOWE. NATOMIAST RYNKI KAPITAŁOWE MOGĄ SPOWODOWAĆ UPADEK JAK I SUKCES DANEJ FORMACJI AKTUALNIE RZĄDZĄCEJ KRAJEM.JEŻELI TRAFIŁEŚ NA TEGO BLOGA WYKORZYSTAJ TO DO WŁASNYCH CELÓW . NIE MUSISZ SIĘ ZNAĆ NA GIEŁDZIE ANI NIE MUSISZ MIEĆ TAKIEGO PRZEŚWIADCZENIA ŻE SIĘ ZNASZ. WYKORZYSTAJ WIEDZĘ AUTORA . O SPOSOBIE GRY WYKORZYSTUJĄC BLOGA PISZE PRZY KAŻDEJ OKAZJI.  OGLĄDAJĄC ANALIZY I WYKRESY  MOŻESZ PODEJMOWAĆ DECYZJE INWESTYCYJNE .-;KUPUJ JEŻELI KURS , ZNAJDZIE SIĘ W ZIELONEJ STREFIE NAJLEPIEJ CIEMNOZIELONEJ. SPRZEDAWAJ W STREFIE CZERWONEJ.LUB JAK OSIĄGNIESZ ZYSK. WYCZEKUJ  NA OKAZJĘ  INWESTYCYJNĄ NIE MUSISZ CODZIENNIE GRAĆ . PAMIĘTAJ NA GPW TRWA TREND SPADKOWY SZCZEGÓLNIE NA SPÓŁKACH Z WIG20. TRWA JUŻ OD KILKU MIESIĘCY.WŁAŚNIE ZOSTAŁO WYBITE WSPARCIE NA WIG20 PO WIELOLETNIM TRENDZIE BOCZNYM. TO NIE JEST CZAS NA INWESTYCJE W ŚREDNIM TERMINIE  POZOSTAJE ALBO WYCOFAĆ SIĘ Z GPW  LUB JEŻELI TU JESTEŚ  WYKORZYSTUJĄC WIEDZĘ AUTORA GRAĆ W KRÓTKIM OKRESIE. W NIEDŁUGIM TERMINIE BLOG ZOSTANIE ZMIENIONY I POPRAWIONY. DOSTĘPNOŚĆ INFORMACJI POWINNA BYĆ PROSTSZA.JEDNAK BĘDZIE TO ZWIĄZANE Z ODPŁATNOŚCIĄ ZA DOSTĘP DO TREŚCI. TRZEBA PAMIĘTAĆ ,ZE PONAD 50 BLOGÓW O TEMATYCE GIEŁDOWEJ  BYŁO PROWADZONYCH W POLSCE DO TEJ PORY. NIE WIEM ILE ZOSTAŁO . TAKIEGO JAK TEN  PROWADZONEGO W TEJ FORMIE REAGUJĄCEGO NA ŻYWO NA SYTUACJĘ NA SPÓŁKACH DOTYCHCZAS NIE BYŁO . POZDRAWIAM UŻYTKOWNIKÓW  BLOGA I ŻYCZĘ POWODZENIA ORAZ SAMYCH TRAFNYCH INWESTYCJI . TAK DŁUGO JAK BĘDĘ CZYNNIE INWESTOWAŁ NA RYNKU KAPITAŁOWYM MOŻECIE NA MNIE LICZYĆ.

OBSERWUJĄC ZACHOWANIE UŻYTKOWNIKÓW NA BLOGU , PRZYPOMINAM ŻE , TREŚĆ OPISU TO JEST POGLĄD AUTORA NA SYTUACJĘ TECHNICZNĄ , OPRÓCZ PRZECZYTANIA TEJ CZĘŚCI ANALIZY , NALEŻY WYNOTOWAĆ SOBIE POZIOMY WSPARĆ I OPORÓW USTALIĆ CZY WYKORZYSTUJĘ KRÓTKOTERMINOWY TREND DO UZYSKANIA DOCHODU ORAZ NA PODSTAWIE WYKRESU USTALENIA SOBIE STRATEGII GRY . PRZYPOMINAM ,ŻE NA WIG 20 W CZASIE KIEDY TO PISZĘ OBOWIĄZUJE TREND SPADKOWY, A WIĘC NASTAWIENIE DO AKCJI POWINNO BYĆ NEGATYWNE , CO DO SPÓŁEK Z MWIG 40 WYBIÓRCZE STOSOWANIE STRATEGI DO SPÓŁEK W TRENDZIE WZROSTOWYM WSKAZANE. .UNIKAMY SPÓŁEK W TRENDACH SPADKOWYCH. W TRENDACH BOCZNYCH WYKORZYSTUJEMY MAKSIMA TRENDU DO REALIZACJI ZYSKÓW MINIMA TRENDU DO ZAKUPU AKCJI SPÓŁKI. JEDNOCZEŚNIE NIEZMIENNIE POLECAM KUPOWANIE W REJONACH ZAZNACZONYCH NA ZIELONO A SPRZEDAŻY W CZERWONYCH STREFACH, LUB W SYTUACJI KIEDY POJAWI SIĘ ZYSK. POŚWIĘCAJMY WIĘCEJ UWAGI WYKRESOM I ANALIZUJMY JE W TRAKCIE SESJI . JEDNOCZEŚNIE CHCIAŁBYM PRZYPOMNIEĆ ŻE, NA PANELU INFORMACYJNYM MAMY ODESŁANIE DO BIEŻĄCYCH WYDARZEŃ OGŁASZANYCH W SYSTEMIE ESPI WYSTARCZY WYBRAĆ PREZENTOWANE INFO  NA PANELU Z ZAZNACZONYM HASŁEM ESPI ,ŻEBY ZNALEZŚĆ SIĘ W STRUMIENIU INFORMACJI ZE SPÓŁEK ESPI .POZDRAWIAM I NIEZMIENNIE ŻYCZĘ SUKCESU I ZADOWOLENIA Z GRY.

POZDRAWIAM GRAJĄCYCH Z SCHOOLOFTRADING.PL. PRZYPOMINAM ART. I ŻYCZĘ SUKCESÓW W NOWYM ROKU.

AKTUALIZACJA!  10-04  2016 r

PRZYPOMINAM GRAJĄCYM O MOŻLIWOSCI WYKUPU USŁUGI ANALIZY NA ZAMÓWIENIE. W SYTUACJI WYBORU TEJ OPCJI MOŻNA ZREZYGNOWAĆ Z ANALIZY NA KORZYŚĆ KONTAKTU POPRZEZ KOMUNIKATOR GG W CELU KONSULTACJI SWOJEJ INWESTYCJI.

NR GG AUTORA ZOSTANIE PODANY PO WYKUPIE USŁUGI I POWIADOMIENIU MAILOWYM O ZAMIARZE KONTAKTU,OSTATECZNIE POZOSTAJE KONTAKT TELEFONICZNY PODANY NR  TEL.MOŻNA ODNALEŻĆ W ZAKŁADCE KONTAKT. POZDRAWIAM PRZYSZŁYCH I TERAŻNIEJSZYCH INWESTORÓW KORZYSTAJĄCYCH Z BLOGA SCHOOLOFTRADING.PL

aktualizacja 6-05-2016 r

przypominam grającym z schooloftrading.pl iż można powiększyć wykres do prawidłowych 15,4 cala klikając w prawą górną ikonkę na wykresie po pierwszym powiększeniu.

AKTUALIZACJA

1-10-2016 r

Z uwagi na liczne zapytania o możliwość wykupu abonamentu na dłuższy okres niż dotychczasowy miesiąc,-informuję iż został uruchomiony abonament trzymiesięczny, opcja w panelu klienta, pozdrawiam wszystkich grających z schooloftrading.pl i niezmiennie życzę sukcesów

Znalezione obrazy dla zapytania zdjęcia do analizy technicznej

AKTUALIZACJA

16-pażdziernika 2016 r

http://forsal.pl/galerie/984191,zdjecie,1,chcesz-inwestowac-oto-podstawy-analizy-technicznej-ktore-musisz-znac.html

Znalezione obrazy dla zapytania ZDJĘCIE SCHOOL

AKTUALIZACJA DNIA 26-10 2016 r

Witam zapraszam absolwentów szkoły giełdowej  .   W Schooloftrading.pl nauczysz się praktyki, korzystaj z archiwów ucz się, lub dokształcaj ,- wszystko w cenie abonamentu.Jak nie masz podstaw podaję link z adresem strony szkoły giełdowej

https://www.gpw.pl/szkola_gieldowa

dostęp na urządzeniach mobilnych instrukcja

aktualizacja 13-11 2016 r

Witam, blog dostępny jest oczywiście dla osób korzystających w danym momencie z urządzeń mobilnych , smartfon, tablet,Odtworzenie wykresu nie jest szczególnie skomplikowane.Wystarczy , przesuwając stronę bloga w dół czy w górę ,, najechać ,,na właściwy wykres, Dotykając wykresu spowodujemy jego otwarcie, ale jeszcze nie powiększenie.W prawym górnym rogu po otwarciu właściwej analizy poprzez jej dotyk ,- uaktywniamy ikonkę , która znajduje się w prawym górnym rogu wykresu. Dotykając ikonki spowodujemy otwarcie wykresu , czyli jego powiększenie do właściwych 15,7 cala.Oczywiście na ekranie smartfona zobaczymy wówczas tylko fragment obrazu, ale przesuwając w żądanym kierunku można obejrzeć powiększony wykres etapami na jaki pozwoli ekran smartfona czy tabletu.

Znalezione obrazy dla zapytania zdjecie z komputerem na gpw

AKTUALIZACJA 26-02 2017 r

Przypominamy inwestorom

Gra z schooloftrading.pl , może przynieść efekty od zaraz, poprzez wykorzystanie wiedzy autora. Jednak głównym celem    funkcjonowania bloga schooloftrading.pl pozostaje nauka,, cierpliwego,, dochodzenie do umiejętności poruszania się na gpw. Czynimy to poprzez obserwacje i praktyczną naukę , analizując wykresy i zestawiając je z rzeczywistością . Wiedza przyjdzie z czasem.

 

AKTUALIZACJA 12-07 2018 r.

Przypominam iż istotne dla inwestorów pozostaje zapoznanie się z podstawowymi informacjami dotyczącymi analizy technicznej . Podstawowe informacje można znależć na stronach  dowolnych domów maklerskich , lub w sieci .

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *