Orange Polska SA (OPL)


Warning: A non-numeric value encountered in /wp-content/plugins/w9sm/w9sm_base.php on line 1

Dostęp do tej strony jest ograniczony.Wykup dostęp do treści premium

Wykupując abonament uzyskasz dostęp do bieżących analiz.

Jeżeli posiadasz już konto, zaloguj się:
Nie posiadasz jeszcze konta?

16 komentarzy

  1. Po piątkowej sesji wydawać by się mogło że kurs powinien odbić się od górnej krawędzi kanału i zejść poniżej 5,50, na fixingu kurs trochę za uszy wyciągnęli, myślę o zagraniu krótkoterminowym na certach turbo na short, który pasowałoby kupić jutro, ale nie mam pewności czy mój tok rozumowania jest poprawny, a jestem amatorem. Może dałoby się wykonać na jutro rano analizę tej spółki jak ona wygląda po ostatniej kwietniowej analizie? Z góry dziękuję.

    1. witam , spółka w trendzie spadkowym po wyznaczeniu nowego minimum trendu, , nie widać w tym momencie najmniejszych oznak jego zmiany. Możliwe iż pojawi się odbicie , jednak w tym momencie nie sposób wskazac iż dojdzie do zmiany układu sił na spółce

  2. Witam, można prosić Eurocash ? Czy nie będziemy mieli na nim kopii Orange ? Ciekawie – szkoda ze nie fundamentalnie – wyglada takze Noble Bank. Sadze ze wkrotce powinno pojsc przynajmniej jakas korekta w zwiazku ze spadkiem kursu z 1.9 na 1.4. Podrawiam

  3. witam czy przewiduje Pan nowe analizy dla Orange i Polimexu po „tygodniowym mieleniu”,czy nadal wszystko aktualne ??.

  4. Witam dziś była fajna sesja na Orange czy wykres jest aktualny,bo po kursie widać że luka już domknięta, a zasięg oporu aktualny ?, widać bardzo duże zakupwe pakiety po 200-300k ,czy spółka może nas zaskoczyć pozytywnie kursem na nowych maksimach?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *