INDATA SA (IDT)


Warning: A non-numeric value encountered in /wp-content/plugins/w9sm/w9sm_base.php on line 1

Dostęp do tej strony jest ograniczony.Wykup dostęp do treści premium

Wykupując abonament uzyskasz dostęp do bieżących analiz.

Jeżeli posiadasz już konto, zaloguj się:
Nie posiadasz jeszcze konta?

16 komentarzy

 1. poleciało, ale nie w tym kierunku co trzeba :/ Pytanie, czy wyjdzie na prostą, czy będziemy dalej spadać…

 2. Witam. Czy dobrze myślę, że po dzisiejszej sesji można liczyć na ruch w okolicę 1,03? Można poprosić o aktualizację? Pozdrawiam

 3. Pojawiła nam sie również informacja na spółce o skupie akcji ,jak autor widzi kurs,czy warto wejść ostrzej już od jutra,czy on coś wniesie w najbliższym czasie ??

  PAP 8 Lut 2017, 19:00
  Indata planuje skup do 20 proc. akcji własnych – podała spółka w komunikacie. Maksymalna cena skupu to 10 zł za papier. Spółka zamierza wydać na ten cel do 5 mln zł.
  Zarząd spółki otrzymał upoważnienie do nabywania akcji własnych podczas NWZ z czerwca 2016 roku. W środę 8 lutego podjął uchwałę w sprawie przyjęcia regulaminu skupu.
  Ustalono, że program rozpocznie się 13 lutego 2017 roku. Skup będzie realizowany do 31 lipca 2021 roku lub do czasu wyczerpania się przeznaczonej na ten cel kwoty.
  Akcje będą nabywane za środki własne pochodzące z wcześniej utworzonego kapitału rezerwowego.
  Nabyte akcje mogą zostać przeznaczone na finansowanie akwizycji innych podmiotów z rynku, mogą też być oferowane do nabycia pracownikom, a także posłużyć do „innych celów według uznania zarządu”

  1. witam , tak zapoznałem sie z komunikatem,moim zdaniem dopiero wybicie kluczowego wskazanego w analizie oporu oraz w razie pojawienia się do tego obrotu wskazywaloby na szanse realizacji prognozy, ostatecznie można ustawić limit aktywacji zlecenia kupna powyzej wskazanego kluczowego poziomu oporu pozdrawiam

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *