wykresy interesujacych spółek z gpw i krótkie komentarze interesting graphs of listed companies Wyjaśnienia dotyczące poszczególnych grafik.

.

Grafiki przedstawiają zachowanie kursów spółek z poszczególnych dni godzin notowań. Różne interwały stosowane są po to ,żeby każdy czytający mógł ocenić zarówno sytuację długoterminową jak i krótkoterminową na wybranym walorze.Grafika przestawiona jest w sposób intuicyjny. Poszczególnymi kolorami oznaczone są opory jak i wsparcia . W elipsach zakreślone są momenty w których aktualnie znajdują się wskazniki macd i rsi.Opory ważne oznaczone są ciemnoczerwoną linią mniej ważne jasna czerwień. Wsparcia ważne ciemna zieleń mniej ważne jaśniejsza zieleń- elipsa czerwona wskazniki w strefie wykupienia zielona w strefie wyprzedania lub w w czasie obowiązywania sygnału kupna. Strzałki pokazują spodziewane kierunki ruchu wyceny jak pkt docelowe.Porównując daty na wykresach można zweryfikować słuszność założeń autora bloga schooloftrading1. Równocześnie umożliwiam kontakt na swoim blogu poprzez edycję komentarz. Możliwy jest również mailing. Pozdrawiam i życzę sukcesów.

KOMENTARZ NA OSTATNI KWARTAŁ

Skomplikowana sytuacja międzynarodowa i spowolnienie gospodarcze w chinach, nie jest to mieszanka podbudowująca zdrowy rynek papierów wartościowych.W komentarzach zaczyna się pojawiać słowo bessa.Strach budzą wskazniki długoterminowe , szczególnie na s&p500. Zrozumiałe ,że inwestorzy wycofują środki. spodziewając się dalszego spowolnienia w chinach i spadku cen surowców.W pierwszej kolejności tracą rynki emerging markets.Odczucia są podobne w przekroju wszystkich giełd. Można jednak założyć ,ze w stanach nie dojdzie do wyłamania poziomu 1800 pkt. Gdyby bowiem doszło do pełnej realizacji budowanej w stanach formacji szczytowej musiałby być wybite 1800pkt z zasięgiem do około 1575pkt pomijąc wsparcia.Przypuszczenie ,że nie będzie realizowana do końca roku poważniejsza wyprzedaż można budować na założeniu że , zła sytuacja sprowokuje ogłoszenie kolejnych  programów pomocowych realizowanych przez banki centralne.Czyli po raz kolejny zasada im gorzej tym lepiej mogłaby być powielona. Pozostaje wtedy wykazać że programy te odnoszą jakikolwiek skutek.

http://tc.tradetracker.net/?c=20876&m=823604&a=229785&r=&u=

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

6 komentarzy

  1. DN 17-09 2015 R

    ASBIS REALIZACJA WCZORAJSZEGO UKŁADU TECHNICZNEGO RUCH POWROTNY DO 83 GR

    CD RED

    WYBICIE KONSOLIDACJI 22 ZŁ 25,90 ZŁ GÓRĄ PGNIG REALIZACJA RGR Z WCZORAJSZEGO UKŁADU TECHN Z DOKŁADNOŚCIĄ CO DO GR 664.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *